Akar Yakıt Pompa Setleri
Firmamız 1998 dan günümüze, kaliteli ürün anlayışından ödün vermeden kendisini sürekli geliştirmeyi ilke edinen firmamız sektörün lider kuruluşları arasındaki yerini almış bulunuyor.
Başta 12 ve 24 Volt Dc ve 220 Ac volt akımla çalışan  mazot pompaları ve aktarma setleri
Vakumlu  pompalar ve setleri;
Otomatik pompalar ve setleri ;
Her türlü sıvı aktarımına yarayan dc ve ac  akımla çalışan pompalar ve setleri (Kitleri) üretmektedir.

Her türlü akaryaıt ve sıvılar için setler;

AdBlue Aktarma ve Transfer Setleri ;

Süt Ve Zeytinyağ için transfer setleri;

Kimyasal Ürünlerin setleri;

Mazot ve Benzin Aktarma setleri;


Yurt genelinde 500’i aşkın satış noktası ve güvenilir servis ağı ile ürünlerini tüketiciye ulaştırmanın mutluluğunu yaşayan firmamız, her geçen gün daha fazla tüketiciye kaliteli ve Avrupa standartlarında ürün vermeye çalışmaktadır. 2007 yılında firmamız İSO 9001:2000 kalite Yönetim Sistemi belgesi alınarak bu standartların gerektirdiği tüm kriterler üretim ve satış esnasında eksiksiz olarak uygulanmaktadır. Aynı şekilde uluslar arası fuarlar vasıtasıyla ürünlerimizle tanıştırdığımız ve ticaret hacmimizi gün geçtikçe arttırdığımız Bulgaristan, Romanya, Makedonya, Arnavutluk, Suriye, Almanya, İngiltere, İskoçya, Yunanistan, İrlanda, Finlandiya, Kanada, Estonya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, İspanya, Orta Amerika Ülkeleri, Moğolistan, Türkmenistan, İran, Irak, Mısır, BAE, İsrail, Fas ve K.K.T.C. Gibi ülkelere en kısa zamanda yenilerini eklemeyi kendisine görev edinen Kemos Pompa kısa vadede hayata geçireceği yatırımları ile hem ülke ekonomisine hem de Türk ürünlerinin yurt dışındaki Pazar payına katkıda bulunmaya kendine ana gaye edinmiş olan kemos pompa daha iyi ve daha güzel ürünleri siz değerli müşterilerimize sunmaktan onur duyarız.

Hizmet Politikamız:

- Tüm ürünlerimizde Avrupa Standartlarında Elektrik Motorları Kullanılmaktadır.
- Ürünlerimizin dış yüzeyi darbelere ve her türlü dış etkiye dayanıklı sertleştirilmiş özel plastik ve paslanmaz krom gövdedir.
- Pompalarımız kullanım amaçları ve tiplerine göre 220 Ac volt ve 12 Volt & 24 Volt DC akım ile çalışmaktadır.
- Tüm sıvı aktarım pompalarımız parça ve imalat hatalarına karşı üretimden sonra periyodik kontrolden geçirildikten sonra kullanımınıza sunulmaktadır.
- Taklit ürünlerden lütfen kaçınınız.
- Taklit ürünlerin sizlerin mal ve can güvenliğinizi tehdit ettiğini kesinlikle yasal hiçbir garanti içermediğini hatırlatmak isteriz.

Saygılarımla,
Kazım EKİNCİ
Yönetim Kurulu Bşk.
Bugün Sitemizi
: 14
kişi ziyaret etti
Dün Sitemizi
: 9
kişi ziyaret etti
Sitemizi Toplam
: 14.083
kişi ziyaret etti
Tıklama Sayınız
:
Aktif Ziyaretçi
: 1
kişi
İp Numaranız
: 93.89.232.254